Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - ΑΝΟΡΘΩΤΕΣ - Single > RFUS20TM4S
RFUS20TM4S
RFUS20TM4S
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά RFUS20TM4S με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος RFUS20TM4S
Κατασκευαστής LAPIS Semiconductor
Περιγραφή DIODE GEN PURP 430V 20A TO220NFM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος RFUS20TM4S Κατασκευαστής LAPIS Semiconductor
Περιγραφή DIODE GEN PURP 430V 20A TO220NFM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 67194 pcs Φύλλο δεδομένων RFUS20TM4S
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.6V @ 20A
Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 430V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220NFM
Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io) Σειρά -
Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) 35ns Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3 Full Pack Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση 150°C (Max)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Τύπος Standard
Λεπτομερής περιγραφή Diode Standard 430V 20A Through Hole TO-220NFM Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 10µA @ 430V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 20A Χωρητικότητα @ VR, F -