Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - ΑΝΟΡΘΩΤΕΣ - πίνακες > RF2001NS2DFHTL
RF2001NS2DFHTL
RF2001NS2DFHTL
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά RF2001NS2DFHTL με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος RF2001NS2DFHTL
Κατασκευαστής LAPIS Semiconductor
Περιγραφή SUPER FAST RECOVERY DIODE (AEC-Q
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος RF2001NS2DFHTL Κατασκευαστής LAPIS Semiconductor
Διαθέσιμη ποσότητα 90391 pcs Φύλλο δεδομένων TO263S TL Taping SpecRF2001NS2DFH
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 930mV @ 10A
Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 200V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή LPDS
Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io) Σειρά Automotive, AEC-Q101
Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) 30ns Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Αλλα ονόματα RF2001NS2DFHTLTR
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση 150°C (Max) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Τύπος Standard
Διαμόρφωση δίοδος 1 Pair Common Cathode Λεπτομερής περιγραφή Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 200V 20A Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 10µA @ 200V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 20A