Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - ΑΝΟΡΘΩΤΕΣ - πίνακες > RBQ10BM65AFHTL
RBQ10BM65AFHTL
RBQ10BM65AFHTL
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά RBQ10BM65AFHTL με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος RBQ10BM65AFHTL
Κατασκευαστής LAPIS Semiconductor
Περιγραφή SCHOTTKY BARRIER DIODE (AEC-Q101
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος RBQ10BM65AFHTL Κατασκευαστής LAPIS Semiconductor
Διαθέσιμη ποσότητα 149406 pcs Φύλλο δεδομένων RBQ10BM65AFHTO252 TL Taping Spec
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 690mV @ 5A
Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 65V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-252
Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io) Σειρά Automotive, AEC-Q101
Συσκευασία Original-Reel® Συσκευασία / υπόθεση TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Αλλα ονόματα RBQ10BM65AFHTLDKR Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση 150°C (Max)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Τύπος Schottky
Διαμόρφωση δίοδος 1 Pair Common Cathode Λεπτομερής περιγραφή Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 65V 10A Surface Mount TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 150µA @ 65V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 10A