RB162MM-40TR
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά RB162MM-40TR με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
|---|---|
| Κατασκευαστής | LAPIS Semiconductor |
| Περιγραφή | DIODE SCHOTTKY 40V 1A PMDU |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | 3000 pcs | ||||
Product parameter
| Αριθμός μέρος | RB162MM-40TR | Κατασκευαστής | LAPIS Semiconductor |
|---|---|---|---|
| Περιγραφή | DIODE SCHOTTKY 40V 1A PMDU | Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 992851 pcs | Φύλλο δεδομένων | RB162MM-40PMDU TR Taping Spec |
| Κατηγορία | Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών | Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν | 550mV @ 1A |
| Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) | 40V | Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | PMDU |
| Ταχύτητα | Fast Recovery = 200mA (Io) | Σειρά | - |
| Συσκευασία | Tape & Reel (TR) | Συσκευασία / υπόθεση | SOD-123F |
| Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση | 150°C (Max) | τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Diode Τύπος | Schottky | Λεπτομερής περιγραφή | Diode Schottky 40V 1A Surface Mount PMDU |
| Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr | 100µA @ 40V | Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) | 1A |