Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Τσιπ αντίσταση - επιφανειακής τοποθέτησης > MCR03EZPFX8201
MCR03EZPFX8201
MCR03EZPFX8201
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MCR03EZPFX8201 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MCR03EZPFX8201
Κατασκευαστής LAPIS Semiconductor
Περιγραφή RES SMD 8.2K OHM 1% 1/10W 0603
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος MCR03EZPFX8201 Κατασκευαστής LAPIS Semiconductor
Περιγραφή RES SMD 8.2K OHM 1% 1/10W 0603 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5966 pcs Φύλλο δεδομένων MCR Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±1%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0603
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Σειρά MCR
Λειτουργία του πίνακα 8.2 kOhms Ισχύς (Watts) 0.1W, 1/10W