Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Τσιπ αντίσταση - επιφανειακής τοποθέτησης > LTR10EZPJ752
LTR10EZPJ752
LTR10EZPJ752
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LTR10EZPJ752 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LTR10EZPJ752
Κατασκευαστής LAPIS Semiconductor
Περιγραφή RES SMD 7.5K OHM 1/4W 0805 WIDE
(σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος LTR10EZPJ752 Κατασκευαστής LAPIS Semiconductor
Περιγραφή RES SMD 7.5K OHM 1/4W 0805 WIDE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3783851 pcs Φύλλο δεδομένων LTR Series Datasheet
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±5%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±200ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0805
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.047" L x 0.079" W (1.20mm x 2.00mm) Σειρά LTR
Λειτουργία του πίνακα 7.5 kOhms Ισχύς (Watts) 0.25W, 1/4W