Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Τσιπ αντίσταση - επιφανειακής τοποθέτησης > ESR18EZPJ685
ESR18EZPJ685
ESR18EZPJ685
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ESR18EZPJ685 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ESR18EZPJ685
Κατασκευαστής LAPIS Semiconductor
Περιγραφή RES SMD 6.8M OHM 5% 1/2W 1206
(σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ESR18EZPJ685 Κατασκευαστής LAPIS Semiconductor
Περιγραφή RES SMD 6.8M OHM 5% 1/2W 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3594703 pcs Φύλλο δεδομένων ESR Series Datasheet
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±5%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±200ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1206
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Σειρά ESR
Λειτουργία του πίνακα 6.8 MOhms Ισχύς (Watts) 0.5W, 1/2W