Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Τσιπ αντίσταση - επιφανειακής τοποθέτησης > ESR10EZPJ300
ESR10EZPJ300
ESR10EZPJ300
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ESR10EZPJ300 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ESR10EZPJ300
Κατασκευαστής LAPIS Semiconductor
Περιγραφή RES SMD 30 OHM 5% 0.4W 0805
(σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ESR10EZPJ300 Κατασκευαστής LAPIS Semiconductor
Περιγραφή RES SMD 30 OHM 5% 0.4W 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6042828 pcs Φύλλο δεδομένων ESR Series Datasheet
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±5%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±200ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0805
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Σειρά ESR
Λειτουργία του πίνακα 30 Ohms Ισχύς (Watts) 0.4W, 2/5W