Σπίτι > Προϊόντα > Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) > Το POLMIC - ρυθμιστές τάσης - γραμμική > BA18DD0WT
BA18DD0WT
BA18DD0WT
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά BA18DD0WT με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος BA18DD0WT
Κατασκευαστής LAPIS Semiconductor
Περιγραφή IC REG LINEAR 1.8V 2A TO220FP-5
(σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος BA18DD0WT Κατασκευαστής LAPIS Semiconductor
Περιγραφή IC REG LINEAR 1.8V 2A TO220FP-5 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 66516 pcs Φύλλο δεδομένων BAxxDD0/CC0 SeriesTO220FP-5 Taping Spec
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.7V @ 2A
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 1.8V Τάσης - εξόδου (Max) -
Τάση - Εισόδου (Max) 25V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220FP-5
Σειρά - Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature, Over Voltage
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-220-5 Full Pack
PSRR 55dB (120Hz) Τύπος εξόδου Fixed
Διαμόρφωση εξόδου Positive Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 7 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 2A TO-220FP-5
Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 120µA Τρέχουσες - εξόδου 2A