2SB1189T100Q
2SB1189T100Q
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 2SB1189T100Q με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 2SB1189T100Q
Κατασκευαστής LAPIS Semiconductor
Περιγραφή TRANS PNP 80V 0.7A SOT-89
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 2SB1189T100Q Κατασκευαστής LAPIS Semiconductor
Περιγραφή TRANS PNP 80V 0.7A SOT-89 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 245398 pcs Φύλλο δεδομένων 2SB1189, 1238
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 80V
VCE Κορεσμός (Max) @ Ib, Ic 400mV @ 50mA, 500mA transistor Τύπος PNP
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή MPT3 Σειρά -
Ισχύς - Max 2W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση TO-243AA Αλλα ονόματα 2SB1189T100Q-ND
2SB1189T100QTR
Θερμοκρασία λειτουργίας 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Συχνότητα - Μετάβαση 100MHz Λεπτομερής περιγραφή Bipolar (BJT) Transistor PNP 80V 700mA 100MHz 2W Surface Mount MPT3
DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce 120 @ 100mA, 3V Τρέχουσες - Συλλέκτης αποκοπής (Max) 500nA (ICBO)
Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 700mA Αριθμός μέρους βάσης 2SB1189