Σπίτι > Προϊόντα > Φίλτρα > Τροφοδοσία μέσω πυκνωτές > SFSRC5000471ZX0
SFSRC5000471ZX0
SFSRC5000471ZX0
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SFSRC5000471ZX0 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SFSRC5000471ZX0
Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP FEEDTHRU 470PF 500V AXIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SFSRC5000471ZX0 Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP FEEDTHRU 470PF 500V AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4666 pcs Φύλλο δεδομένων SFSRC Series
Κατηγορία Φίλτρα Τάση - Ονομαστική 500V
Ανοχή -20%, +80% Μέγεθος νήματος -
Συντελεστής θερμοκρασίας X7R Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" Dia x 0.118" L (3.20mm x 3.00mm)
Σειρά SFSRC Ακροαματικότητα -
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Απώλεια εισαγωγής 16dB @ 100MHz Ύψος (Max) -
Λεπτομερής περιγραφή 470pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) -
Ρεύμα 10A χωρητικότητα 470pF