Σπίτι > Προϊόντα > Φίλτρα > Τροφοδοσία μέσω πυκνωτές > SFCML5000682MX0
SFCML5000682MX0
SFCML5000682MX0
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SFCML5000682MX0 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SFCML5000682MX0
Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP FEEDTHRU 6800PF 500V AXIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SFCML5000682MX0 Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP FEEDTHRU 6800PF 500V AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3359 pcs Φύλλο δεδομένων SFCMC Series
Κατηγορία Φίλτρα Τάση - Ονομαστική 500V
Ανοχή ±20% Μέγεθος νήματος M5x0.8
Συντελεστής θερμοκρασίας X7R Μέγεθος / Διαστάσεις 0.250" Dia x 0.453" L (6.35mm x 11.50mm)
Σειρά SFCM Ακροαματικότητα -
Συσκευασία / υπόθεση Axial, Bushing Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Απώλεια εισαγωγής 41dB @ 100MHz Ύψος (Max) -
Λεπτομερής περιγραφή 6800pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) -
Ρεύμα 10A χωρητικότητα 6800pF