Σπίτι > Προϊόντα > Φίλτρα > Τροφοδοσία μέσω πυκνωτές > SFCDC5000331MC1
SFCDC5000331MC1
SFCDC5000331MC1
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SFCDC5000331MC1 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SFCDC5000331MC1
Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP FEEDTHRU 330PF 500V AXIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SFCDC5000331MC1 Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP FEEDTHRU 330PF 500V AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6214 pcs Φύλλο δεδομένων SFCDC Series
Κατηγορία Φίλτρα Τάση - Ονομαστική 500V
Ανοχή ±20% Μέγεθος νήματος 12-32
Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.250" Dia x 0.467" L (6.35mm x 11.85mm)
Σειρά SFCD Ακροαματικότητα -
Συσκευασία / υπόθεση Axial, Bushing Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Απώλεια εισαγωγής 13dB @ 100MHz Ύψος (Max) -
Λεπτομερής περιγραφή 330pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) -
Ρεύμα 10A χωρητικότητα 330pF