Σπίτι > Προϊόντα > Φίλτρα > Τροφοδοσία μέσω πυκνωτές > SFBLP5000442ZX0
SFBLP5000442ZX0
SFBLP5000442ZX0
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SFBLP5000442ZX0 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SFBLP5000442ZX0
Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP FEEDTHRU 4400PF 500V AXIAL
Product parameter
Αριθμός μέρος SFBLP5000442ZX0 Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP FEEDTHRU 4400PF 500V AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2499 pcs Φύλλο δεδομένων SFBLC Series
Κατηγορία Φίλτρα Τάση - Ονομαστική 500V
Ανοχή -20%, +80% Μέγεθος νήματος M4x0.7
Συντελεστής θερμοκρασίας X7R Μέγεθος / Διαστάσεις 0.187" Dia x 0.362" L (4.75mm x 9.20mm)
Σειρά SFBL Ακροαματικότητα -
Συσκευασία / υπόθεση Axial, Bushing Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Απώλεια εισαγωγής 47dB @ 100MHz Ύψος (Max) -
Λεπτομερής περιγραφή 4400pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) -
Ρεύμα 10A χωρητικότητα 4400pF