Σπίτι > Προϊόντα > Φίλτρα > Τροφοδοσία μέσω πυκνωτές > SFBLC5000221MC0
SFBLC5000221MC0
SFBLC5000221MC0
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SFBLC5000221MC0 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SFBLC5000221MC0
Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP FEEDTHRU 220PF 500V AXIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SFBLC5000221MC0 Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP FEEDTHRU 220PF 500V AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 8561 pcs Φύλλο δεδομένων SFBLC Series
Κατηγορία Φίλτρα Τάση - Ονομαστική 500V
Ανοχή ±20% Μέγεθος νήματος M4x0.7
Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.187" Dia x 0.362" L (4.75mm x 9.20mm)
Σειρά SFBL Ακροαματικότητα -
Συσκευασία / υπόθεση Axial, Bushing Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Απώλεια εισαγωγής 10dB @ 100MHz Ύψος (Max) -
Λεπτομερής περιγραφή 220pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) -
Ρεύμα 10A χωρητικότητα 220pF