Σπίτι > Προϊόντα > Φίλτρα > Τροφοδοσία μέσω πυκνωτές > SFBDP5000941MX0
SFBDP5000941MX0
SFBDP5000941MX0
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SFBDP5000941MX0 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SFBDP5000941MX0
Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP FEEDTHRU 940PF 500V AXIAL
Product parameter
Αριθμός μέρος SFBDP5000941MX0 Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP FEEDTHRU 940PF 500V AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4929 pcs Φύλλο δεδομένων SFBDC Series
Κατηγορία Φίλτρα Τάση - Ονομαστική 500V
Ανοχή ±20% Μέγεθος νήματος 12-32
Συντελεστής θερμοκρασίας X7R Μέγεθος / Διαστάσεις 0.250" Dia x 0.472" L (6.35mm x 12.00mm)
Σειρά SFBD Ακροαματικότητα -
Συσκευασία / υπόθεση Axial, Bushing Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Απώλεια εισαγωγής 31dB @ 100MHz Ύψος (Max) -
Λεπτομερής περιγραφή 940pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) -
Ρεύμα 10A χωρητικότητα 940pF