Σπίτι > Προϊόντα > Φίλτρα > Τροφοδοσία μέσω πυκνωτές > SFBDP2000203MX0
SFBDP2000203MX0
SFBDP2000203MX0
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SFBDP2000203MX0 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SFBDP2000203MX0
Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP FEEDTHRU 0.02UF 200V AXIAL
Product parameter
Αριθμός μέρος SFBDP2000203MX0 Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP FEEDTHRU 0.02UF 200V AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5736 pcs Φύλλο δεδομένων SFBDC Series
Κατηγορία Φίλτρα Τάση - Ονομαστική 200V
Ανοχή ±20% Μέγεθος νήματος 12-32
Συντελεστής θερμοκρασίας X7R Μέγεθος / Διαστάσεις 0.250" Dia x 0.472" L (6.35mm x 12.00mm)
Σειρά SFBD Ακροαματικότητα -
Συσκευασία / υπόθεση Axial, Bushing Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Απώλεια εισαγωγής - Ύψος (Max) -
Λεπτομερής περιγραφή 0.02µF Feed Through Capacitor 200V 10A Axial, Bushing Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) -
Ρεύμα 10A χωρητικότητα 0.02µF