Σπίτι > Προϊόντα > Φίλτρα > Τροφοδοσία μέσω πυκνωτές > SBSGC5000223MXB
SBSGC5000223MXB
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SBSGC5000223MXB με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SBSGC5000223MXB
Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή SURFACE MOUNT C AND PI FILTER
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
In Stock 15725 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SBSGC5000223MXB Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή SURFACE MOUNT C AND PI FILTER Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 15725 pcs Φύλλο δεδομένων SBSGC Series
Κατηγορία Φίλτρα Τάση - Ονομαστική 500V
Ανοχή ±20% Μέγεθος νήματος -
Συντελεστής θερμοκρασίας X7R Μέγεθος / Διαστάσεις 0.179" L x 0.126" W (4.55mm x 3.20mm)
Σειρά SBSG Ακροαματικότητα -
Συσκευασία / υπόθεση 1812 (4532 Metric), 3 PC Pad Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Απώλεια εισαγωγής 39dB @ 100MHz Ύψος (Max) 0.104" (2.65mm)
Λεπτομερής περιγραφή 0.022µF Feed Through Capacitor 500V 10A 1812 (4532 Metric), 3 PC Pad Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) -
Ρεύμα 10A χωρητικότητα 0.022µF