Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές κεραμικοί > 2225Y5000331MXT
2225Y5000331MXT
2225Y5000331MXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 2225Y5000331MXT με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 2225Y5000331MXT
Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 330PF 500V X7R 2225
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 2225Y5000331MXT Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 330PF 500V X7R 2225 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 53508 pcs Φύλλο δεδομένων MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 500V
Ανοχή ±20% Πάχος (Max) 0.098" (2.50mm)
Συντελεστής θερμοκρασίας X7R (2R1) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
Σειρά FlexiCap™ Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 2225 (5763 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Λεπτομερής περιγραφή 330pF ±20% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2225 (5763 Metric) χωρητικότητα 330pF