Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές κεραμικοί > 2225Y2000100GCR
2225Y2000100GCR
2225Y2000100GCR
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 2225Y2000100GCR με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 2225Y2000100GCR
Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 10PF 200V C0G/NP0 2225
(σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 2225Y2000100GCR Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 10PF 200V C0G/NP0 2225 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 22505 pcs Φύλλο δεδομένων MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 200V
Ανοχή ±2% Πάχος (Max) 0.098" (2.50mm)
Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0 (1B) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
Σειρά FlexiCap™ Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 2225 (5763 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Λεπτομερής περιγραφή 10pF ±2% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2225 (5763 Metric) χωρητικότητα 10pF