Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές κεραμικοί > 2225J2000274KXR
2225J2000274KXR
2225J2000274KXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 2225J2000274KXR με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 2225J2000274KXR
Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 0.27UF 200V X7R 2225
(σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 2225J2000274KXR Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 0.27UF 200V X7R 2225 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 48648 pcs Φύλλο δεδομένων MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 200V
Ανοχή ±10% Πάχος (Max) 0.098" (2.50mm)
Συντελεστής θερμοκρασίας X7R (2R1) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
Σειρά - Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 2225 (5763 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 0.27µF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2225 (5763 Metric) χωρητικότητα 0.27µF