Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές κεραμικοί > 2225J1000331FCR
2225J1000331FCR
2225J1000331FCR
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 2225J1000331FCR με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 2225J1000331FCR
Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 330PF 100V C0G/NP0 2225
(σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 2225J1000331FCR Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 330PF 100V C0G/NP0 2225 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 12349 pcs Φύλλο δεδομένων MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 100V
Ανοχή ±1% Πάχος (Max) 0.098" (2.50mm)
Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0 (1B) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
Σειρά - Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 2225 (5763 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 330pF ±1% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2225 (5763 Metric) χωρητικότητα 330pF