Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές κεραμικοί > 2220Y2000823KDT
2220Y2000823KDT
2220Y2000823KDT
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 2220Y2000823KDT με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 2220Y2000823KDT
Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 0.082UF 200V X7R 2220
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 2220Y2000823KDT Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 0.082UF 200V X7R 2220 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 30354 pcs Φύλλο δεδομένων MLCC High Reliability Datasheet
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 200V
Ανοχή ±10% Πάχος (Max) 0.098" (2.50mm)
Συντελεστής θερμοκρασίας X7R (2R1) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Σειρά FlexiCap™ Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 2220 (5750 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Λεπτομερής περιγραφή 0.082µF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric) χωρητικότητα 0.082µF