Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές κεραμικοί > 2220Y1000100GCR
2220Y1000100GCR
2220Y1000100GCR
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 2220Y1000100GCR με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 2220Y1000100GCR
Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 10PF 100V C0G/NP0 2220
(σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 2220Y1000100GCR Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 10PF 100V C0G/NP0 2220 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 23156 pcs Φύλλο δεδομένων MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 100V
Ανοχή ±2% Πάχος (Max) 0.165" (4.20mm)
Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0 (1B) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Σειρά FlexiCap™ Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 2220 (5750 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Soft Termination Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 10pF ±2% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2220 (5750 Metric) χωρητικότητα 10pF