Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές κεραμικοί > 2220J0100684KXT
2220J0100684KXT
2220J0100684KXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 2220J0100684KXT με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 2220J0100684KXT
Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 0.68UF 10V X7R 2220
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 2220J0100684KXT Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 0.68UF 10V X7R 2220 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 47966 pcs Φύλλο δεδομένων MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 10V
Ανοχή ±10% Πάχος (Max) 0.098" (2.50mm)
Συντελεστής θερμοκρασίας X7R (2R1) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Σειρά - Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 2220 (5750 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 0.68µF ±10% 10V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric) χωρητικότητα 0.68µF