Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές κεραμικοί > 2220J0100562FCT
2220J0100562FCT
2220J0100562FCT
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 2220J0100562FCT με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 2220J0100562FCT
Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 5600PF 10V C0G/NP0 2220
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 2220J0100562FCT Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 5600PF 10V C0G/NP0 2220 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 13429 pcs Φύλλο δεδομένων MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 10V
Ανοχή ±1% Πάχος (Max) 0.098" (2.50mm)
Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0 (1B) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Σειρά - Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 2220 (5750 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 5600pF ±1% 10V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2220 (5750 Metric) χωρητικότητα 5600pF