Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές κεραμικοί > 2211YA254P70CCRSP
2211YA254P70CCRSP
2211YA254P70CCRSP
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 2211YA254P70CCRSP με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 4.7PF 250V C0G/NP0 2211
(σε δολάρια ΗΠΑ)
8000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 2211YA254P70CCRSP Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 4.7PF 250V C0G/NP0 2211 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 58677 pcs Φύλλο δεδομένων MLCC Safety Certified
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 250V
Ανοχή ±0.25pF Πάχος (Max) 0.100" (2.54mm)
Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0 (1B) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.224" L x 0.110" W (5.70mm x 2.80mm)
Σειρά FlexiCap™ Ακροαματικότητα X1, Y2
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 2211 (5728 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Λεπτομερής περιγραφή 4.7pF ±0.25pF 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2211 (5728 Metric) χωρητικότητα 4.7pF