Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές κεραμικοί > 2211YA250561MXRSP
2211YA250561MXRSP
2211YA250561MXRSP
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 2211YA250561MXRSP με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 560PF 250V X7R 2211
(σε δολάρια ΗΠΑ)
8000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 2211YA250561MXRSP Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 560PF 250V X7R 2211 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 84615 pcs Φύλλο δεδομένων MLCC Safety Certified
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 250V
Ανοχή ±20% Πάχος (Max) 0.100" (2.54mm)
Συντελεστής θερμοκρασίας X7R (2R1) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.224" L x 0.110" W (5.70mm x 2.80mm)
Σειρά FlexiCap™ Ακροαματικότητα X1, Y2
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 2211 (5728 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Χαρακτηριστικά Soft Termination, High Voltage Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 560pF ±20% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2211 (5728 Metric) χωρητικότητα 560pF