Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές κεραμικοί > 2211JA250331KCTSP
2211JA250331KCTSP
2211JA250331KCTSP
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 2211JA250331KCTSP με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 330PF 250V C0G/NP0 2211
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 2211JA250331KCTSP Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 330PF 250V C0G/NP0 2211 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 52482 pcs Φύλλο δεδομένων MLCC Safety Certified
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 250V
Ανοχή ±10% Πάχος (Max) 0.100" (2.54mm)
Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0 (1B) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.224" L x 0.110" W (5.70mm x 2.80mm)
Σειρά - Ακροαματικότητα X1, Y2
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 2211 (5728 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά High Voltage Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 330pF ±10% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2211 (5728 Metric) χωρητικότητα 330pF