Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές κεραμικοί > 1825Y2000471JCT
1825Y2000471JCT
1825Y2000471JCT
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1825Y2000471JCT με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1825Y2000471JCT
Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 470PF 200V C0G/NP0 1825
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 1825Y2000471JCT Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 470PF 200V C0G/NP0 1825 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 39466 pcs Φύλλο δεδομένων MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 200V
Ανοχή ±5% Πάχος (Max) 0.098" (2.50mm)
Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
Σειρά FlexiCap™ Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 1825 (4564 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Λεπτομερής περιγραφή 470pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1825 (4564 Metric) χωρητικότητα 470pF