Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές κεραμικοί > 1812J2000271FFR
1812J2000271FFR
1812J2000271FFR
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1812J2000271FFR με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1812J2000271FFR
Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 270PF 200V C0G/NP0 1812
(σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 1812J2000271FFR Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 270PF 200V C0G/NP0 1812 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 25866 pcs Φύλλο δεδομένων MLCC High Reliability Datasheet
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 200V
Ανοχή ±1% Πάχος (Max) 0.098" (2.50mm)
Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Σειρά - Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 1812 (4532 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά High Temperature Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 270pF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric) χωρητικότητα 270pF