Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές κεραμικοί > 1808YA250271JXTSP
1808YA250271JXTSP
1808YA250271JXTSP
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1808YA250271JXTSP με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 270PF 250V X7R 1808
(σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 1808YA250271JXTSP Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 270PF 250V X7R 1808 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 85627 pcs Φύλλο δεδομένων MLCC Safety Certified
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 250V
Ανοχή ±5% Πάχος (Max) 0.079" (2.00mm)
Συντελεστής θερμοκρασίας X7R (2R1) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Σειρά FlexiCap™ Ακροαματικότητα X2
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 1808 (4520 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Soft Termination, High Voltage Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 270pF ±5% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1808 (4520 Metric) χωρητικότητα 270pF