Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές κεραμικοί > 1808Y5000680KCT
1808Y5000680KCT
1808Y5000680KCT
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1808Y5000680KCT με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1808Y5000680KCT
Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 68PF 500V C0G/NP0 1808
(σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 1808Y5000680KCT Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 68PF 500V C0G/NP0 1808 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 148158 pcs Φύλλο δεδομένων MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 500V
Ανοχή ±10% Πάχος (Max) 0.079" (2.00mm)
Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Σειρά FlexiCap™ Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 1808 (4520 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Soft Termination Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 68pF ±10% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1808 (4520 Metric) χωρητικότητα 68pF