Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές κεραμικοί > 1808Y5000471MXT
1808Y5000471MXT
1808Y5000471MXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1808Y5000471MXT με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1808Y5000471MXT
Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 470PF 500V X7R 1808
(σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 1808Y5000471MXT Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 470PF 500V X7R 1808 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 142901 pcs Φύλλο δεδομένων MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 500V
Ανοχή ±20% Πάχος (Max) 0.079" (2.00mm)
Συντελεστής θερμοκρασίας X7R (2R1) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Σειρά FlexiCap™ Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 1808 (4520 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Soft Termination Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 470pF ±20% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1808 (4520 Metric) χωρητικότητα 470pF