Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές κεραμικοί > 1808Y2000472FFT
1808Y2000472FFT
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1808Y2000472FFT με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1808Y2000472FFT
Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 4700PF 200V C0G/NP0 1808
(σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 1808Y2000472FFT Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 4700PF 200V C0G/NP0 1808 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 35074 pcs Φύλλο δεδομένων MLCC Series, High Reliability
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση Αξιολόγηση - AC -
Τάση - Ονομαστική 200V Ανοχή 4700pF
Πάχος (Max) C0G, NP0 Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Σειρά FlexiCap™
Κατάσταση RoHS - Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα High Reliability, Automotive
Ακροαματικότητα - Πόλωση 1808 (4520 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή 1808Y2000472FFT μόλυβδος Style 0.079" (2.00mm)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Epoxy Mountable, High Temperature
Ποσοστό αποτυχίας - Διευρυμένη περιγραφή 4700pF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1808 (4520 Metric)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±1% Περιγραφή CAP CER 4700PF 200V C0G/NP0 1808