Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές κεραμικοί > 1808J5000272FFR
1808J5000272FFR
1808J5000272FFR
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1808J5000272FFR με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1808J5000272FFR
Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 2700PF 500V C0G/NP0 1808
(σε δολάρια ΗΠΑ)
12000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 1808J5000272FFR Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 2700PF 500V C0G/NP0 1808 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 36050 pcs Φύλλο δεδομένων MLCC High Reliability Datasheet
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 500V
Ανοχή ±1% Πάχος (Max) 0.079" (2.00mm)
Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Σειρά - Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 1808 (4520 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Χαρακτηριστικά High Temperature Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 2700pF ±1% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1808 (4520 Metric) χωρητικότητα 2700pF