Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές κεραμικοί > 1210Y1000100GFR
1210Y1000100GFR
1210Y1000100GFR
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1210Y1000100GFR με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1210Y1000100GFR
Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 10PF 100V C0G/NP0 1210
(σε δολάρια ΗΠΑ)
16000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 1210Y1000100GFR Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 10PF 100V C0G/NP0 1210 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 83695 pcs Φύλλο δεδομένων MLCC High Reliability Datasheet
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 100V
Ανοχή ±2% Πάχος (Max) 0.079" (2.00mm)
Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Σειρά FlexiCap™ Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 1210 (3225 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Χαρακτηριστικά Soft Termination, High Temperature Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 10pF ±2% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1210 (3225 Metric) χωρητικότητα 10pF