Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές κεραμικοί > 1210J5000561MDR
1210J5000561MDR
1210J5000561MDR
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1210J5000561MDR με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1210J5000561MDR
Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 560PF 500V X7R 1210
(σε δολάρια ΗΠΑ)
16000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 1210J5000561MDR Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 560PF 500V X7R 1210 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 163133 pcs Φύλλο δεδομένων MLCC High Reliability Datasheet
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 500V
Ανοχή ±20% Πάχος (Max) 0.079" (2.00mm)
Συντελεστής θερμοκρασίας X7R Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Σειρά - Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 1210 (3225 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Λεπτομερής περιγραφή 560pF ±20% 500V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) χωρητικότητα 560pF