Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές κεραμικοί > 1210J2000820KCT
1210J2000820KCT
1210J2000820KCT
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1210J2000820KCT με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1210J2000820KCT
Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 82PF 200V C0G/NP0 1210
(σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 1210J2000820KCT Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 82PF 200V C0G/NP0 1210 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 129689 pcs Φύλλο δεδομένων MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 200V
Ανοχή ±10% Πάχος (Max) 0.079" (2.00mm)
Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0 (1B) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Σειρά - Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 1210 (3225 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 82pF ±10% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1210 (3225 Metric) χωρητικότητα 82pF