Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές κεραμικοί > 1210J2000223JDR
1210J2000223JDR
1210J2000223JDR
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1210J2000223JDR με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1210J2000223JDR
Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 0.022UF 200V X7R 1210
(σε δολάρια ΗΠΑ)
16000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 1210J2000223JDR Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 0.022UF 200V X7R 1210 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 75355 pcs Φύλλο δεδομένων MLCC High Reliability Datasheet
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 200V
Ανοχή ±5% Πάχος (Max) 0.079" (2.00mm)
Συντελεστής θερμοκρασίας X7R Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Σειρά - Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 1210 (3225 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά High Temperature Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 0.022µF ±5% 200V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) χωρητικότητα 0.022µF