Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές κεραμικοί > 1206Y0160123KFR
1206Y0160123KFR
1206Y0160123KFR
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1206Y0160123KFR με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1206Y0160123KFR
Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 0.012UF 16V C0G/NP0 1206
(σε δολάρια ΗΠΑ)
20000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 1206Y0160123KFR Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 0.012UF 16V C0G/NP0 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 113990 pcs Φύλλο δεδομένων MLCC High Reliability Datasheet
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 16V
Ανοχή ±10% Πάχος (Max) 0.063" (1.60mm)
Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Σειρά FlexiCap™ Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Soft Termination, High Temperature Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 0.012µF ±10% 16V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) χωρητικότητα 0.012µF