Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές κεραμικοί > 1206J0100562MXT
1206J0100562MXT
1206J0100562MXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1206J0100562MXT με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1206J0100562MXT
Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 5600PF 10V X7R 1206
Product parameter
Αριθμός μέρος 1206J0100562MXT Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 5600PF 10V X7R 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 279819 pcs Φύλλο δεδομένων MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 10V
Ανοχή ±20% Πάχος (Max) 0.063" (1.60mm)
Συντελεστής θερμοκρασίας X7R (2R1) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Σειρά - Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 5600pF ±20% 10V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1206 (3216 Metric) χωρητικότητα 5600pF