Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές κεραμικοί > 1111Y2K01P40CQT
1111Y2K01P40CQT
1111Y2K01P40CQT
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1111Y2K01P40CQT με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1111Y2K01P40CQT
Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 1.4PF 2000V C0G/NP0 1111
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 1111Y2K01P40CQT Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 1.4PF 2000V C0G/NP0 1111 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 84519 pcs Φύλλο δεδομένων High Q Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 2000V (2kV)
Ανοχή ±0.25pF Πάχος (Max) 0.070" (1.78mm)
Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0 (1B) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm)
Σειρά FlexiCap™ Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 1111 (2828 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά High Q, Low Loss, Soft Termination Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 1.4pF ±0.25pF 2000V (2kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1111 (2828 Metric) χωρητικότητα 1.4pF