Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές κεραμικοί > 1111J5002P20CUT
1111J5002P20CUT
1111J5002P20CUT
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1111J5002P20CUT με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1111J5002P20CUT
Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 2.2PF 500V C0G/NP0 1111
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος 1111J5002P20CUT Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 2.2PF 500V C0G/NP0 1111 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4382 pcs Φύλλο δεδομένων Ultra-low ESR, U RangeChip Part Number Guide
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 500V
Ανοχή ±0.25pF Πάχος (Max) 0.070" (1.78mm)
Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0 (1B) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm)
Σειρά - Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 1111 (2828 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά High Q, Low Loss, Ultra Low ESR
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 2.2pF ±0.25pF 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1111 (2828 Metric)
χωρητικότητα 2.2pF εφαρμογές RF, Microwave, High Frequency