Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές κεραμικοί > 1111J5000330FUT
1111J5000330FUT
1111J5000330FUT
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1111J5000330FUT με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1111J5000330FUT
Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 33PF 500V C0G/NP0 1111
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος 1111J5000330FUT Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 33PF 500V C0G/NP0 1111 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5182 pcs Φύλλο δεδομένων Ultra-low ESR, U RangeChip Part Number Guide
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 500V
Ανοχή ±1% Πάχος (Max) 0.070" (1.78mm)
Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0 (1B) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm)
Σειρά - Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 1111 (2828 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά High Q, Low Loss, Ultra Low ESR
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 33pF ±1% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1111 (2828 Metric)
χωρητικότητα 33pF εφαρμογές RF, Microwave, High Frequency