Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές κεραμικοί > 1111J2000222FQT
1111J2000222FQT
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1111J2000222FQT με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1111J2000222FQT
Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 2200PF 200V C0G/NP0 1111
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 1111J2000222FQT Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 2200PF 200V C0G/NP0 1111 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 13196 pcs Φύλλο δεδομένων High Q Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση Αξιολόγηση - AC -
Τάση - Ονομαστική 200V Ανοχή 2200pF
Πάχος (Max) C0G, NP0 Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm) Σειρά -
Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR) Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose
Ακροαματικότητα - Πόλωση 1111 (2828 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή 1111J2000222FQT μόλυβδος Style 0.070" (1.78mm)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Epoxy Mountable, High Q, Low Loss
Ποσοστό αποτυχίας - Διευρυμένη περιγραφή 2200pF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1111 (2828 Metric)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±1% Περιγραφή CAP CER 2200PF 200V C0G/NP0 1111