Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές κεραμικοί > 0805Y5000472MDR
0805Y5000472MDR
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 0805Y5000472MDR με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 0805Y5000472MDR
Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 4700PF 500V X7R 0805
(σε δολάρια ΗΠΑ)
24000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 0805Y5000472MDR Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 4700PF 500V X7R 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 373749 pcs Φύλλο δεδομένων MLCC Series, High Reliability
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση Αξιολόγηση - AC -
Τάση - Ονομαστική 500V Ανοχή 4700pF
Πάχος (Max) X7R Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Σειρά FlexiCap™
Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR) Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα High Reliability, Automotive
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Πόλωση 0805 (2012 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή 0805Y5000472MDR μόλυβδος Style 0.051" (1.30mm)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Epoxy Mountable, High Temperature
Ποσοστό αποτυχίας - Διευρυμένη περιγραφή 4700pF ±20% 500V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±20% Περιγραφή CAP CER 4700PF 500V X7R 0805