Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές κεραμικοί > 0805Y2000272MXR
0805Y2000272MXR
0805Y2000272MXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 0805Y2000272MXR με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 0805Y2000272MXR
Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 2700PF 200V X7R 0805
(σε δολάρια ΗΠΑ)
24000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 0805Y2000272MXR Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 2700PF 200V X7R 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 346596 pcs Φύλλο δεδομένων MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 200V
Ανοχή ±20% Πάχος (Max) 0.051" (1.30mm)
Συντελεστής θερμοκρασίας X7R (2R1) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Σειρά FlexiCap™ Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Soft Termination
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 2700pF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0805 (2012 Metric)
χωρητικότητα 2700pF εφαρμογές Boardflex Sensitive