Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές κεραμικοί > 0805J2500331MDR
0805J2500331MDR
0805J2500331MDR
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 0805J2500331MDR με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 0805J2500331MDR
Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 330PF 250V X7R 0805
(σε δολάρια ΗΠΑ)
24000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 0805J2500331MDR Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 330PF 250V X7R 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 248386 pcs Φύλλο δεδομένων MLCC High Reliability Datasheet
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 250V
Ανοχή ±20% Πάχος (Max) 0.051" (1.30mm)
Συντελεστής θερμοκρασίας X7R Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Σειρά - Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Χαρακτηριστικά High Temperature Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 330pF ±20% 250V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) χωρητικότητα 330pF