Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές κεραμικοί > 0805J2000300FUT
0805J2000300FUT
0805J2000300FUT
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 0805J2000300FUT με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 0805J2000300FUT
Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 30PF 200V C0G/NP0 0805
(σε δολάρια ΗΠΑ)
6000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 0805J2000300FUT Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 30PF 200V C0G/NP0 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 66063 pcs Φύλλο δεδομένων Ultra-low ESR, U Range
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 200V
Ανοχή ±1% Πάχος (Max) 0.051" (1.30mm)
Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Σειρά - Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Χαρακτηριστικά High Q, Low Loss, Ultra Low ESR Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 30pF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) χωρητικότητα 30pF